مدیریت سایت

مدیریت سایت

گروه هنری عکاسان آدینه از تیر ماه 1391 با عنوان کانون عکس آدینه فعالیتهای اجرای تورهای عکاسی را در نقاط مختلف ایران و مکانهای زیبا برای عکاسی فراهم آورده و تا کنون تورهای مختلف عکاسی را در اقسا نقاط ایران با مجوزهای مختلف از سازمانهای گوناگون برگزار کرده است. ایجاد یک ساختار سازمانی برای این موسسه و تشکیل کارگاههای آموزشی تورهای عکاسی و کلاسهای آموزشی از دیگر فعالیتهای آتلیه عکس آدینه در سالهای گذشته می باشد.

تشریفات عروسی و خدمات مجالس آدینه برنامه ویژه ای را برای روز عروسی در اختیار زوج های گرامی قرار میدهد که این برنامه شامل زمانبندی و مراحل حضور عروس و داماد در ابتدای روز عروسی تا پایان شب می باشدکه برای عروس و داماد با توجه به مواردی که خواستار آن هستند ارسال می گردد.برنامه نامبرده سبب کاهش استرس عروس و داماد در روز عروسی می باشد.

خدمات مجالس و تشریفات عروس

1. محاسبه دقیق هزینه برگزاری مراسم عروسی

2. معرفی بهترین باغ یا تالارها با توجه به نیاز شما و تعداد مهمانان

3. معرفی گروه موزیک انتخابی شامل دی جی و انواع سازها با خوانندگان متفاوت

4. معرفی سفره عقد و تزئینات لوکس پای سفره عقد

5. برآورد دقیق هزینه منوی انتخابی شام بر اساس تعدادنفرات مهمانان

6. معرفی بهترین آرایشگاه عروس در اصفهان با بهره گیری از کد تخفیف ویژه آتلیه آدینه

7. معرفی زیباترین ماشینهای قدیمی و کلاسیک برای گل آرائی ماشین عروس

8. معرفی بهترین گل فروشیها  و تزئین ماشین عروس و دسته گل عروس در اصفهان

9. معرفی مزون های لباس عروس و داماد

 

در این آموزش کوتاه  به شما یاد می دهیم که چطور یک آرایشگر دیجیتالی باشید و با استفاده از برنامه فوتوشاپ عکس های پرتره را آرایش کنید.

طبیعتاً بهتر است که قبل از عکاسی به صورت طبیعی صورت مدل را آرایش کنید.

اما اگر به هر دلیلی چنین امکانی وجود نداشت، یا خواستید بعد از گرفتن عکس سبک متفاوتی از آرایش را امتحان کنید، این امکان وجود دارد که در مرحله ویرایش عکس و به صورت دیجیتالی صورت مدل را آرایش کنید.

ما این عکس را با پس زمینه یک دیوار نقاشی شده گرفته ایم که خیلی برای این عکس پرتره ما مناسب است. سپس آرایش های روی صورت مدل را متناسب با رنگ های پس زمینه انجام داده ایم.

در این مطلب تکنیک های آرایشی را به شما یاد می دهید، در این تکنیک ها از لایه ها، Blend Mode ها و Brush استفاده کرده ایم، و با استفاده از آنها سایه چشم، رژ گونه و رژ لب را به پرتره اضافه کرده ایم.

در حالی که هیچ چیز نمی تواند جای واقعیت را بگیرد، آرایش دیجیتالی یک مزیت نسبت به آرایش واقعی دارد؛ و آن این است که ما در هر زمان که بخواهیم می توانیم رنگ و غلظت آرایش را تغییر دهیم، و تنها کاری که باید بکنیم این است که تنظیمات یک لایه را تغییر دهیم. حال به شما یاد می دهیم که چگونه…

سایه چشم بکشید

فایل های قرار داده شده را دانلود کنید و با ما همراه شوید! فایل makeup-before.jpg را در برنامه Photoshop Elements باز کنید. از پایین قسمت لایه ها روی Create Adjustment Layer کلیک کنید و Hue/Saturation را انتخاب نمایید. گزینه Colorize را انتخاب کنید، سپس با تغییر دادن Hue و Saturation رنگی که برای سایه می خواهید را بسازید. ما برای سایه رنگ آبی را با تنظیمات Hue 205 و Saturation 56 انتخاب کردیم.

 

ماسک را رنگ کنید

 

در حالی که لایه Hue/Saturation ای که ساخته اید انتخاب شده است، دکمه ترکیبی Ctrl + I را بزنید تا ماسک لایه سیاه شود. ابزار Brush را انتخاب کنید و رنگ آن را روی سفید بگذارید و بر روی بالای چشم و روی پلک ها بکشید تا رنگ آبی بالای چشم نمایان شود. برای اینکه بتوانید کمی سایه را تمیز تر کنید ابزار Smudge را انتخاب کنید و رنگ های بالای چشم را کمی بکشید، سپس با استفاده از ابزار Blur گوشه های سایه را محو کنید تا لایه های روی هم افتاده مشخص نشوند.

 

رژ گونه اضافه کنید

مقدار Opacity لایه Hue/Saturation را به ۷۰% تغییر دهید. یک لایه تنظیماتی Solid Color Adjustment Layer بسازید. یک رنگ برای رژ گونه انتخاب کنید، بعد از انتخاب رنگ مورد نظر و OK کردن آن پنجره، دکمه ترکیبی Ctrl + I را بزنید تا ماسک لایه سیاه شود، و سپس با ابزار Brush و رنگ سفید بر روی قسمت هایی از گونه بکشید تا رژ گونه روی آن قسمت ها نمایان شود. Blend Mode لایه را به Soft Light تغییر دهید و Opacity آن را روی ۷۰% بگذارید.

نکته های کوتاه

هر رنگی که اضافه کردیم در یک لایه تنظیماتی جداگانه بوده. استفاده از لایه های تنظیماتی مزیت های زیادی نسبت به استفاده از تنظیمات بر روی لایه اصلی دارد، شما می توانید در هر زمان تنها با تغییر دادن Opacity لایه تأثیر تنظیمات آن را بر روی عکس کم کنید، می توانید با تغییر دادن Blend Mode لایه حالت های مختلفی از تأثیر آن تنظیمات را بر روی عکس ببینید، و همچنین می توانید از ماسک آن استفاده کنید تا تنظیمات مورد نظرتان تنها بر روی قسمتی از عکس ایجاد شود. مهمتر از همه این ها شما در هر زمان که بخواهید می توانید با دوبار کلیک بر روی شکل تنظیمات کنار لایه تنظیمات آن لایه را آنطور که می خواهید تغییر دهید، یعنی شما می توانید بعد از اتمام کار هر لایه تنظیماتی را به صورت جداگانه و بدون تغییر دادن قسمت دیگری از کار تغییر دهید.

با استفاده از ابزار های Smudge و Blur می توانید به شکلی ماهرانه لطافت ماسک را تغییر دهید.

رژ لب بزنید

یک لایه تنظیماتی Solid Color Adjustment Layer بسازید و رنگی برای رژ لب انتخاب کنید. با زدن دکمه ترکیبی Ctrl + I ماسک لایه را سیاه کنید. با ابزار Brush و رنگ سفید بر روی لب بکشید تا تغییرات لایه بر روی لب مدل اعمال شود. حال رنگ قلم مو را به سیاه تغییر دهید و با زدن دکمه ۳ مقدار Opacity قلم را به ۳۰% تغییر دهید و بر روی گوشه های لب بکشید تا نرم تر شود. حالت Blend Mode لایه را روی Linear Light بگذارید و مقدار Opacity آن را روی ۲۰% بگذارید.

 

پوست را لطیف کنید

لایه Background را انتخاب کنید و با زدن دکمه ترکیبی Ctrl + J از روی این لایه یک کپی بسازید. به سمت Filter -> Other -> High Pass بروید. مقدار Radius را روی ۹px بگذارید و OK بزنید. حالت Blend Mode لایه را روی Overlay بگذارید، حال دکمه ترکیبی Ctrl + I را بزنید تا تنظیماتی که انجام داده اید قرینه شوند. حال با نگه داشتن دکمه Alt بر روی Add Layer Mask در پایین قسمت لایه ها کلیک کنید تا ماسکی سیاه برای این لایه ایجاد شود، و سپس با Brush و رنگ سفید بر روی پوست بکشید تا تغییراتی که انجام دادید روی پوست اعمال شده و پوس لطیف شود.

 

به چشمان مدل جلوه بیشتری دهید

یک لایه تنظیماتی Brightness/Contrast بسازید. مقدار Brightness را روی ۲۵ و Contrast را روی ۳۰ بگذارید. با زدن دکمه ترکیبی Ctrl + I ماسک لایه را سیاه کنید، سپس با ابزار Brush و رنگ سفید بر روی عنبیه چشم بکشید. یک لایه تنظیماتی Hue\Saturation بسازید. مقدار Saturation را روی +۳۰ بگذارید، دکمه Alt را نگه دارید و ماسک لایه زیر را بر روی ماسک این لایه بکشید.

منبع

برگرفته از: Digital camera world

 

نکات عکاسی از مراسم عروسی

تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه